Gábinčin blog

31Prosinec

1. narozeniny e-shopu Gabinka.cz

V těchto dnech slavíme 1. narozeniny našeho e-shopu.
Pokud chcete vědět jak vznikl, čtěte dále :-)

Před 3lety se nám narodil náš nejmladší syn Honzík, kterého máme moc a moc rádi.
Chtěla jsem si udělat mateřskou dovolenou, ale zákazníci mne moc nenechali. Abych měla více času na svého syna i celou rodinu, začala jsem využívat spíše internetových objednávek, protože mne mailíky během dne nezatěžovaly a já jsem mohla na ně odpovídat i ve večerních hodinách.

Během těchto let jsem si opět oživila všechny "zlepšováky", které jsem si šila pro své děti dříve a tak se zrodil nápad, předat tyto nápady dále i dalším maminkám.
Při práci ráda přemýšlím a tak někdy své výrobky ještě více vylepšuji tak, aby byly dobře použitelné a funkční pro děti i maminky.
Stále hledám nové materiály, které mohou být použity i pro miminka. Než vyšlu výrobek na trh, testuji ho na našem synovi a vymýšlím a vymýšlím.... až do finální podoby.
Své výrobky jsem začala nejdříve prezentovat na serveru Mimibazar.cz a po té se nám v hlavě zrodil nápad mít svůj vlastní e-shop, který měl být opět zaměřený právě pro děti.
Hledali jsme správný název a právě pro svůj účel jsme ho pojmenovali zdrobněle: Gábinka.cz.

Abychom nabídli možnost tvorby i tvořivým maminkám, začali jsme prodávat také látky a další materiál pro šití. Látky opět v dětském duchu :-)
Koncem roku 2010 mne (Gabku) napadlo, že bych mohla maminkám nabízet také nažehlovačky, reflexní nažehlovačky a další výrobky.
Jako nové zboží u nás po novém roce naleznete také materiál náplet, který můžete použít k zakončení rukávů mikin, nohavic tepláčků atd., bude v různých barvách a hodí se krásně k našim látkám, které máme již nyní v nabídce.

Další naše nové zboží jsou plastové patenty, které již několik našich zákazníků vyzkoušelo a velice se jim líbí.
O patentech naleznete informace v některém našem dalším článku.

Gabka Kubalová, http://www.gabinka.cz

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Leave a comment

Zatím žádné trackbacky